Miasto

Dzielnica

Ulica

Powierzchnia

-

Cena

-

Liczba pokoi

Wybierz

ID Oferty

Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaO firmie

O firmie

WGN Real Estate to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce i jeden z największych w Europie. Działa od 26 lat i przez ten czas zdołał wypracować sobie stabilną pozycję na rynku międzynarodowym oraz zdobyć zaufanie klientów, którym oferuje usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza rezydencjalnymi i komercyjnymi, pomoc formalno – prawną, doradztwo inwestycyjne oraz przeprowadzanie analiz i raportów rynkowych. 

WGN Real Estate wraz z Wrocławską Giełdą Nieruchomości oraz partnerami współpracującymi stworzył Grupę WGN – międzynarodowy koncern obrotu nieruchomościami, dysponujący profesjonalną kadrą z wieloletnim doświadczeniem. 
Grupa WGN to ponad 400 agentów, maklerów, doradców, analityków i prawników, w ponad 70 biurach, działających na międzynarodowym rynku. 
Baza ofert nieruchomości WGN tworzy międzynarodowy system MLS-WGN, z czego 44 % stanowią nieruchomości komercyjne. Oferty MLS-WGN są dostępne na portalu www.wgn.pl , odwiedzanym w ciągu miesiąca przez około 0,3 miliona osób z całego świata oraz na specjalistycznym portalu nieruchomości inwestycyjnych www.com.refe.pl . 

WGN wydaje cztery miesięczniki regionalne, które obejmują terytorium całej Polski, są to: 
„Magazyn Nieruchomości Polska Zachodnia”, „Pomorskie Nieruchomości”, „Magazyn Nieruchomości - Polska Południowa”, „Magazyn Nieruchomości - Polska Centralna”. 
Jest także wydawcą magazynu ofert inwestycyjnych „Properties Investment Catalogue – WGN Group”, przeznaczonego na rynek międzynarodowy. 
Współpracuje również z miesięcznikiem dla inwestorów rynku nieruchomości - „Polska Giełda Nieruchomości”. 

WGN działa aktywnie nie tylko w zakresie obrotu nieruchomościami, ale także kształtowania współczesnego oblicza rynku. Eksperci WGN opracowują raporty, dotyczące rynku inwestycyjnego, na sympozja i konferencje oraz na potrzeby inwestorów z całego świata. 
WGN uczestniczy w międzynarodowych prestiżowych targach nieruchomości i inwestycji: MIPIM w Cannes, ExpoReal w Monachium, REFE we Wrocławiu, Meeting Point w Barcelonie oraz Nepix w Kopenhadze. 

Grupa WGN w swojej 26-letniej historii wykonała m.in. usługi z zakresu obrotu nieruchomościami komercyjnymi i rezydencjalnymi, doradztwa inwestycyjnego w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału, oraz szerokiego międzynarodowego marketingu dla ponad 45 000 firm i instytucji.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) wpisując dane do formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych Administratorem danych osobowych jest WGN - Nieruchomości Ustroń. Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych w tym profilowanie i cele analityczne.

projektowanie stron www: OSI Go3.pl © 2010
Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Inwestycyjne - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Inwestycyjne - wynajem
Lokale - wynajem