Miasto

Dzielnica

Ulica

Powierzchnia

-

Cena

-

Liczba pokoi

Wybierz

ID Oferty

Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaWspółpraca

Współpraca

Współpraca:


WGN współpracuje z wieloma podmiotami pomagającymi w zakupie nieruchomości jak i w procedurach wymaganych przy tego typu tranzakcjach.

W ramach współpracy z bankami bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu przystępnego kredytu, załatwiamy też wszystkie niezbęde formalności oraz papiery potrzebne przy zakupie nieruchomości, mamy także sprawdzonych notariuszy, którzy zawsze doprowadzą sprawy pomyślnie do końca. Współpracujemy również z deweloperami i firmami, które zajmują się budową domów z różnych materiałów wytwórczych , więc w razie zainteresowania klienta takimi usługami zawsze pomagamy w wyborze najlepszych ofert pod kątem zainteresowań kontrahenta. Co do innych podmiotów, których usługi mogą pomóc przy zakupie nieruchomości, warto wspomnieć o współpracy z rzeczoznawcami i geodetami .


W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) wpisując dane do formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych Administratorem danych osobowych jest WGN - Nieruchomości Ustroń. Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych w tym profilowanie i cele analityczne.

projektowanie stron www: OSI Go3.pl © 2010
Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Inwestycyjne - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Inwestycyjne - wynajem
Lokale - wynajem