Obiekt, 415 m2, Ustroń

Obiekt na sprzedaż, Ustroń

Cena: 2 500 000 PLN

6 024 PLN/m2

Mariola Teszler-Wróbel
Telefon: 691951931, 691951931
ustron@wgn.pl

Opis

Pensjonat na Równicy
Do sprzedaży góralski dwór wybudowany w konstrukcji mieszanej drewniano murowanej o powierzchni użytkowej 415m2 położony na działce o powierzchni 2200m2.
Obiekt wzniesiono w latach 1930tych, a następnie w latach 1990-2000 poddano gruntownej modernizacji.
Rozkład pomieszczeń:
Przyziemie o powierzchni około 106m2: bar, toaleta, piwnica na wino o sklepieniu łukowatym, pomieszczenie z kominkiem, bar. W przyziemiu okładzina ścian z kamienia naturalnego, w toaletach płytki ceramiczne na podłodze i ścianach, drzwi wewnętrzne oraz elementy dekoracyjne drewniane, stylizowane. Posadzka z kamienia naturalnego.
Parter o powierzchni ok. 182m2: apartament z aneksem kuchennym, zabytkowym piecem i łazienką, jadalnia z kominkiem, kuchnia, pokój wspólny (tzw. bawialnia), pomieszczenia gospodarcze. Na parterze okładzina ścian z kamienia, ściany drewniane. W pomieszczeniach sanitarnych posadzki i ściany z płytek ceramicznych
Piętro o powierzchni ok. 126m2: pokój dwuosobowy z łazienką, pokój dwuosobowy z łazienką na korytarzu, pokój czteroosobowy z łazienką oraz balkonem, apartament czteroosobowy dwupokojowy z łazienką. Na piętrze okładzina ścian z boazerii, malowanie płyty kartonowo-gipsowe, w pomieszczeniach sanitarnych płytki ceramiczne.
Na działce o powierzchni ok. 2200m2, prócz dworku w stylu góralskim, znajduje się ogród letni ze stolikami, altanka, grilowisko oraz nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych.

Jest również parking dla klientów.
MEDIA: ogrzewanie gazowe (ze zbiornika na gaz płynny, który znajduje się przy wschodniej granicy działki), woda ze zbiornika (który korzysta ze studni), prąd, przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Stolarka okienna
drewniana, stylizowana na styl góralski, spełniająca obecne normy cieplne. Drzwi wewnętrzne drewniane typowe oraz stylizowane.
Drzwi zewnętrzne drewniane jendo i dwuskrzydłowe. Dach wielospadowy w konstrukcji drewnianej pokryty gontem drewnianym z dociepleniem i paraizolacją.
W dobudowanej części północnej dach jednospadowy w konstrukcji krokwiowo-płatwiowej, kryty płytą wiórowo-cementową oraz blacho dachówką.
Budynek na zewnątrz jak i wewnątrz łącznie z meblami jest wykończona w stylu góralskim.
Nie wymaga żadnych nakładów na odświeżenie czy remont.

Dojazd drogą asfaltową.
POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU.
ROZMAWIAMY PO ANGIELSKU,NIEMIECKU,WŁOSKU.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupy WGN.
Wszelkie kopiowanie,dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie
zawartości bez zezwolenia zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 258090063 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 25809
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 500 000 PLN
Cena za m2 6 024 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 415 m2
Miejscowość Ustroń
Województwo Śląskie
Ulica/Osiedle Równica
Powiat cieszyński
Gmina Ustroń
Media woda miejska, energia, gaz
Przeznaczenie inne
Rok budowy 1930
Dojazd asfaltowy
Materiał gazobeton