Obiekt, 1 094 m2, Żarki

Obiekt na sprzedaż, Żarki

Cena: 3 990 000 PLN

3 647 PLN/m2

Mariola Teszler-Wróbel
Telefon: 691951931, 691951931
ustron@wgn.pl

Opis

DOCHODOWA INWESTYCJA
Nieruchomość gruntowa zabudowana ośrodkiem wypoczynkowym zlokalizowana na Jurze Krakowsko Częstochowskiej
Powierzchnia zabudowy 1094m2,działka o powierzchni 1,4004ha.
Obiekt rozbudowany w 2001 roku i użytkowany zgodnie z przeznaczeniem jako ośrodek wypoczynkowy.
Kolejny etap obejmował rozbudowę sali konferencyjnej, budynek zasadniczy parterowy częściowo podpiwniczony wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej.
Powierzchnia zabudowy 627m2 powierzchnia użytkowa 383m2.
Sala konferencyjna to dobudowany obiekt parterowy jednoprzestrzenny połączony funkcjonalnie z istniejącą salą konsumpcyjną.
W 2011 obiekt został poddany kolejnej rozbudowie polegającej na budowie głównego wejścia projektowany obiekt budowlany miał za zadanie zaakcentowanie wejścia do istniejącego budynku w ramach kubatury Zlokalizowano pomieszczenia mieszczące; szatnie, biuro, wiatrołap i hol.
Część stanowi obiekt parterowy z dachem dwuspadowym.
Na nieruchomości usytuowane jest 11 domków dla gości w postaci wolnostojących parterowych budynków z przeprowadzoną termoizolacją oferujących 17 pokoi gościnnych.
Łączna powierzchnia budynków wynosi 466m2.
Wyremontowane 2012 roku wyposażone w węzeł sanitarny oraz pokoje sypialniane.
Wejście do budynków w bezpośrednio zewnątrz oraz taras zewnętrzny.
Wykończenie wewnętrzne; podłogi wykładziny dywanowe oraz płytki ceramiczne, stolarka okienna PCV, drzwi płycinowe z przeszkleniami, sufity wyłożone panelami okładzinowym i ściany tynkowane oraz obłożone płytkami w łazienkach.
Ponadto na nieruchomości usytuowana dwa domki bez ocieplenia.
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej z wykończeniem wewnętrznym oraz zewnętrznym utrzymanym w wysokim standardzie.
Wyposażony instalacje;wodną,elektryczną,klimatyzacyjną i grzewczą /olej opałowy i eko groszek/.
Wykończenie wewnętrzne według indywidualnych rozwiązań; podłogi drewniane, płytki ceramiczne oraz gresy. Ściany tynkowane z elementami dekoracyjnymi, malowane oraz tapetowane według indywidualnego projektu. Łazienki okładziny z płytek ceramicznych wyposażone w urządzenia sanitarne.
Kuchnia oraz zaplecze kuchenne w pełni wyposażone w urządzenia kuchenne w wysokiej jakości.
Ponadto przy budynku znajduje się zewnętrzny taras przystosowany do urządzania przyjęć w plenerze.
Zadaszone altany oraz duża altana z grillem /na 80 osób do 100 osób/,zadaszenie o konstrukcji drewnianej kryte dachówką bitumiczną.
Teren utwardzony nawierzchniami kamiennymi z elementami architektonicznymi, fontanny oraz inne elementy ozdobne.
Budynek ocieplony otynkowany z elementami ozdobnymi elewacji w postaci okładziny z piaskowca.
Stolarka okienna i drzwiowa PCV aluminiowa oraz drewniana, dach drewniany kryty dachówką bitumiczną z podbitkę PCV.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym.
Kształt nieregularny,płaski lekko opadający w kierunku południowym na całym terenie znajduje się zieleń wysoka w postaci drzew sosnowych /60letnich/ oraz uzupełniona nasadzeniami niskimi.
Teren ogrodzony oświetlony z urządzoną zielenią i obiektami małej architektury oraz infrastrukturę nawadniającą. Warunki mikroklimatyczne regionu bardzo dobre tereny nieskażone ekologicznie.
Place utwardzone kostką kamienną teren w pełni ogrodzony z wjazdem poprzez bramę od drogi głównej publicznej.Teren zagospodarowany z urządzoną drogą dojazdową i ciągami pieszo jezdnymi wraz z miejscami parkingowymi na całym terenie.
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Żarki przedmiotowa nieruchomość położona jest w terenie; zabudowy rekreacyjnej letniskowej /3 MRL 7,KD/
Pomagamy w uzyskaniu kredytu.
telefon kontaktowy w sprawie oferty 691951931; agent prowadzący ofertę Mariola Teszler-Wróbel www.katowice3.wgn.pl , biuro@wgn-nieruchomosci.pl
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oferta specjalna biura WGN
Dzwoniąc pytaj o numer 258540063 systemu inetWGN

Szczegóły

Numer oferty 25854
Typ oferty Obiekt
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 3 990 000 PLN
Cena za m2 3 647 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 1 094 m2
Miejscowość Żarki
Województwo Śląskie
Ulica/Osiedle Żarki
Powiat myszkowski
Gmina Myszków
Media energia, gaz
Przeznaczenie inne
Rok budowy 2001
Dojazd asfaltowy
Linia telefoniczna 1