Najlepsi z najlepszych 2020 r.

Z dumą informujemy, że nasze biuro WGN Ustroń znalazło się w prestiżowym gronie 10 najlepszych agentów/doradców ds. nieruchomości w Grupie WGN 2020 roku. Nasza dziesiątka w tym roku zrealizowała w sumie 746 transakcji, co stanowi ponad 8 % wszystkich transakcji (ponad 9 400) jaką zrealizowali wszyscy agenci w WGN. Ten wynik tym bardziej zasługuje na uznanie gdyż jak wszyscy to odczuliśmy, rok 2020 był inny niż pozostałe lata. Wszystkie nasze biura musiały wypracować i wdrożyć skuteczne i niezbędne procedury zapewniające bezpieczeństwo klientom ale i naszym agentom.

Na takie wyniki sprzedaży ma wpływ:

  • nasz profesjonalizm
  • skuteczność wynikająca doświadczenie na rynku nieruchomości
  • a przede wszystkim zaufanie klientów do sprawdzonej, renomowanej marki, którzy polecają biura WGN innym.

Regularne szkolenia oraz stałe pogłębianie wiedzy, bycie na bieżąco z przepisami sprawia, że klienci szczególnie cenią sobie bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych przez biura WGN w tym naszego biura WGN Ustroń.
W Grupie WGN pracuje obecnie ponad pół tysiąca osób, z czego blisko 460 to agenci i doradcy ds. nieruchomości. Każdy z agentów/doradców w ciągu 2020 roku przeprowadził średnio 20,4 transakcje, co w czasie pandemii stanowi rewelacyjny wynik.
Cieszymy się, że mogliśmy się znaleźć w gronie szacownym gronie pośredników nieruchomości i nadal możemy wspierać Państwa naszym doświadczeniem w branży nieruchomości.