NASZE SUKCESY

Artykuł na temat WGN Ustroń i sukcesu Marioli Teszler – Wróbel w listopadzie został opublikowany w Gazecie Prawnej w dodatku Panorama Gospodarcza.

Link do artykułu: Historia Sukcesu

Link do pobrania artykułu: Historia Sukcesu – pdf

WGN Ustroń zostało wyróżnione za sukcesy zawodowe w sektorze Nieruchomości PREMIUM

WGN Ustroń zostało laureatem konkursu Orły Nieruchomości GOLD – to najlepiej oceniane firmy z branży.

Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki nominowało WGN Ustroń do nagrody CHAMPION BIZNESU za istotny wkład w rozwój gospodarczy. Celem nagrody jest uhonorowanie przedsiębiorstw, które promują pozytywny wizerunek polskiej gospodarki, szanują zasady odpowiedzialnego biznesu, inspirują do wykorzystania dobrych praktyk. Charakteryzuje je odpowiedzialność, rzetelność oraz partnerstwo, co stanowi swoisty wzór dla innych podmiotów gospodarczych.

Biuro WGN Ustroń zostało wyróżnienie za imponującą ilość transakcji na trudnym rynku, wysoką skuteczność oraz zaangażowanie w promocję marki WGN.

Z dumą informujemy, że nasze biuro WGN Ustroń znalazło się w prestiżowym gronie 10 najlepszych agentów/doradców ds. nieruchomości w Grupie WGN 2022 roku nominowanych do prestiżowej nagrody Orła Brokera WGN 2022.

Czytaj więcej

Orły Nieruchomości 2023

Czytaj więcej

Europejski Laur Rzetelności 2022

JESTEŚMY W ZŁOTEJ 10.  Pomimo, że rok 2021 był bardzo trudny, Grupa WGN przeprowadziła rekordową ilość transakcji – ponad 15 000, co w historii 31 lat WGN daje imponujący wynik – ponad 210 000. Średni staż Biura WGN na rynku wynosi ponad 13 lat, co świadczy o dużej stabilności Koncernu, a średni staż pracy agenta ponad 8 lat.

Czytaj więcej
Wyróznienei Brokera za 2020 - WGN Ustroń

WYRÓŻNIENIE Brokera 2020 dla WGN Ustroń –  przyznane za imponującą ilość transakcji na trudnym rynku, wysoką skuteczność oraz zaangażowanie w promocje marki WGN.  W dniu 17 maja 2021 r. kapituła ogłosiła czterech Laureatów prestiżowych równorzędnych Wyróżnień Orła Brokera WGN za rok 2020.
Jednym z czterech laureatów została Mariola Teszler prowadząca od 2009 roku Oddział WGN franczyzowy w Ustroniu.

Czytaj więcej

WYRÓŻNIENIE Brokera 2020 dla WGN Ustroń reprezentowanego przez Mariolę Teszler Wróbel.
Wyróżnienie za imponującą ilość transakcji na trudnym rynku, wysoką skuteczność oraz zaangażowanie w promocję marki WGN.

Czytaj więcej

Z dumą informujemy, że nasze biuro WGN Ustroń znalazło się w prestiżowym gronie 10 najlepszych agentów/doradców ds. nieruchomości w Grupie WGN 2020 roku. Ten wynik tym bardziej zasługuje na uznanie gdyż jak wszyscy to odczuliśmy, rok 2020 był inny niż pozostałe lata. Wszystkie nasze biura musiały wypracować i wdrożyć skuteczne i niezbędne procedury zapewniające bezpieczeństwo klientom ale i naszym agentom.

Czytaj więcej