KILKA SŁÓW O WGN USTROŃ-KATOWICE

Firma działa na rynku blisko 20 lat. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem nieruchomości na Śląsku i Podbeskidziu.

WGN Real Estate to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce i jeden z największych w Europie. Działa od 26 lat i przez ten czas zdołał wypracować sobie stabilną pozycję na rynku międzynarodowym oraz zdobyć zaufanie klientów, którym oferuje usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza rezydencjalnymi i komercyjnymi, pomoc formalno – prawną, doradztwo inwestycyjne oraz przeprowadzanie analiz i raportów rynkowych.

WGN Real Estate wraz z Wrocławską Giełdą Nieruchomości oraz partnerami współpracującymi stworzył Grupę WGN – międzynarodowy koncern obrotu nieruchomościami, dysponujący profesjonalną kadrą z wieloletnim doświadczeniem.
Grupa WGN to ponad 400 agentów, maklerów, doradców, analityków i prawników, w ponad 70 biurach, działających na międzynarodowym rynku.  Baza ofert nieruchomości WGN tworzy międzynarodowy system MLS-WGN, z czego 44 % stanowią nieruchomości komercyjne. Oferty MLS-WGN są dostępne na portalu www.wgn.pl , odwiedzanym w ciągu miesiąca przez około 0,3 miliona osób z całego świata oraz na specjalistycznym portalu nieruchomości inwestycyjnych www.com.refe.pl .

WGN wydaje cztery miesięczniki regionalne, które obejmują terytorium całej Polski, są to:
„Magazyn Nieruchomości Polska Zachodnia”, „Pomorskie Nieruchomości”, „Magazyn Nieruchomości – Polska Południowa”, „Magazyn Nieruchomości – Polska Centralna”.
Jest także wydawcą magazynu ofert inwestycyjnych „Properties Investment Catalogue – WGN Group”, przeznaczonego na rynek międzynarodowy.
Współpracuje również z miesięcznikiem dla inwestorów rynku nieruchomości – „Polska Giełda Nieruchomości”.

WGN działa aktywnie nie tylko w zakresie obrotu nieruchomościami, ale także kształtowania współczesnego oblicza rynku. Eksperci WGN opracowują raporty, dotyczące rynku inwestycyjnego, na sympozja i konferencje oraz na potrzeby inwestorów z całego świata.
WGN uczestniczy w międzynarodowych prestiżowych targach nieruchomości i inwestycji: MIPIM w Cannes, ExpoReal w Monachium, REFE we Wrocławiu, Meeting Point w Barcelonie oraz Nepix w Kopenhadze.

Grupa WGN w swojej 26-letniej historii wykonała m.in. usługi z zakresu obrotu nieruchomościami komercyjnymi i rezydencjalnymi, doradztwa inwestycyjnego w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału, oraz szerokiego międzynarodowego marketingu dla ponad 45 000 firm i instytucji.