Nominacja do ORŁA BROKERA 2023

Z dumą informujemy, że nasze biuro WGN Ustroń znalazło się w prestiżowym gronie 10 najlepszych agentów/doradców ds. nieruchomości w Grupie WGN 2022 roku nominowanych do prestiżowej nagrody Orła Brokera WGN 2022.

Przy wyborze nominacji brano pod uwagę między innymi: przychody (w całym roku 2022), liczbę transakcji w tym ilość spektakularnych, ilość i jakość ofert i zdjęć przy ofertach, wielkość zespołów sprzedażowych, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji i aktywność zawodową, standard i wachlarz świadczonych usług oraz wkład w promowanie marki WGN.

Sześć biur uzyskało w zeszłym roku 7-cyfrowe przychody, lub zbliżyło się do tej cyfry.

Pomimo, że rok 2022 był trudny, Grupa WGN przeprowadziła rekordową ilość transakcji – ponad 13 600, co w historii 32 lat WGN jest drugim rekordowym wynikiem. W sumie na dzień dzisiejszy WGN przeprowadził blisko ćwierć miliona transakcji, co nie ma sobie równych w Polsce. Średni staż Biura w Grupie WGN wynosi ponad 16 lat, 7 Partnerów jest już drugim pokoleniem prowadzącym Oddziały, a średni staż pracy agenta to ponad 8 lat. Te liczby świadczą o dużej stabilności Koncernu.

Warto zaznaczyć, że tylko 5 Najlepszych z Najlepszych Doradców Nieruchomości WGN w roku 2022 zrealizowało rekordową ilość – 673 transakcje.

W kwietniu 2023 roku Kapituła WGN podejmie decyzję o wyborze Laureata prestiżowego ORŁA BROKERA WGN 2022 oraz trzech równorzędnych Wyróżnień Orła Brokera WGN 2022.