Wyróżnienie Brokera 2020 dla WGN Ustroń

Wyróznienei Brokera za 2020 - WGN Ustroń


WYRÓŻNIENIE Brokera 2020 dla WGN Ustroń
zostało przyznane za imponującą ilość transakcji na trudnym rynku, wysoką skuteczność oraz zaangażowanie w promocje marki WGN.

W dniu 17 maja 2021 r. kapituła ogłosiła czterech Laureatów prestiżowych równorzędnych Wyróżnień Orła Brokera WGN za rok 2020. . Jednym z czterech laureatów została Mariola Teszler prowadząca od 2009 roku Oddział WGN franczyzowy w Ustroniu.

Od 12 lat jestem pod skrzydłami WGN i jestem dumna, że tyle lat ciężkiej pracy zostało nagrodzone, że dotarłam do miejsca, w którym teraz się znajduję. Cieszę się, że mogę reprezentować godnie Koncern WGN i przynosi to chlubę tak mnie, jak i firmie – razem dążymy do wspólnego celu. Gdy wchodziłam w biznes związany z obrotem nieruchomościami potrzebowałam wiele samozaparcia i uporu, aby wybić się na tak trudnym rynku do tego w dobie szalejącego kryzysu, nie było to łatwe, a wręcz piekielnie trudne. 12 lat ciężkiej pracy w poznawania rynku, negocjacji z klientami wielkiej odpowiedzialności, jednak gdy teraz patrzę wstecz, muszę stwierdzić jedno, było warto. 3 sentencje którymi się kieruję: -nie oglądać się na konkurencję, oni zostaną w tyle, -ustanawiać sobie cel i dążyć wprost do niego, nie poddawać się, wierzyć w siebie. -Oczywiście dziękuję mojemu zespołowi za wkład w sukces , który odnieśliśmy. Ja i mój zespół bardzo poważnie traktujemy każdego klienta, sprawdzamy szczegółowo każdą nieruchomość i zawsze mówimy prawdę o nieruchomości, nawet jeśli ma poważne wady. Oczywiście pomagamy w rozwiązaniu wszelkich problemów, w miarę naszych możliwości.

Oferta naszych usług nie sprowadza się tylko do sprzedaży i wynajmu nieruchomości, ale świadczymy usługi dodatkowe:

  • pomagamy w załatwieniu kredytu,

  • przepisywaniu mediów,

  • załatwianiu ekip remontowo budowlanych,

  • w razie potrzeby załatwiamy prawników, geodetów, rzeczoznawców i innych potrzebnych specjalistów do zrealizowania transakcji.

A ponieważ pracujemy tylko na zasadach wyłączności, to nasze oferty muszą być na najwyższym poziomie, czyli profesjonalne opisy, zdjęcia, świetnie wypozycjonowana reklama. Staramy się, myślę, że z dobrym skutkiem intensyfikować dobrą opinię o Grupie WGN, a świadczyć o tym może fakt, iż jesteśmy polecani przez klientów.

Dziękujemy bardzo firmie WGN za docenienie naszych starań i ciężkiej pracy.
Dziękujemy bardzo również wszystkim naszym klientom oraz osobom współpracującym z nami.

Mariola Teszler, Dyrektor Oddziału WGN Ustroń